Okmeydanı Kına Organizasyon

Kadınların geleneksel bekarlığa veda partisi olan kınalar, genellikle şölen havasında geçmektedir. Günümüzde kına eğlencelerinde hem üzüntü hem mutluluk bulunmaktadır. Kına gecelerinin kadınlar için ayrı bir yeri olduğunun bilincinde olan işletmemiz, müşterilerini mutlu etmek için her isteklerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

Kına, ele yakılan ve özellikle düğün öncesi kadınların kendi aralarında gerçekleştirdiği eğlencenin adıdır. Kına bazı yörelerde parmaklara yakılırken bazı yörelerde avuç içine yakılır. Bu özel gecede, kınanın yakılmasından dans eğlencesine uzanan süreçte, her zaman yanınızda olarak, sizleri mutlu etmek için çalışıyor ve çabalıyoruz.

Gelinlerin Özel İstekleri

Düğün salonumuzun içerisinde, kişiye özel eğlenceler düzenleyerek, düğün öncesi geleneksel merasimi gerçekleştirmiş oluyoruz. Müşterilerimizin diledikleri müzikler, oyunlar ve eğlenceleri o gece için özel olarak gerçekleştiriyoruz. Gelinlerin bu özel istekleri, kendilerine ayrılan gecede oldukça önemsenmekte ve işletmemiz tarafından hakkıyla gerçekleştirilmektedir.

Etkinliklerde Özenli Organizasyon

Okmeydanı kına organizasyon alanında uzmanlaşmış olan işletmemiz, gelinlerin ve misafirlerinin bu gecede özel hissetmesini ve eğlenmesini sağlamaktadır.

Düğün salonumuz içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerde:

  • Müzik sistemimizle eğlenceyi katlıyoruz,
  • Dans gösterileriyle misafirleri eğlendiriyoruz,
  • Kına merasimiyle mutlu ve hüzünlü anlara şahit oluyoruz,
  • Tüm gün kendinizi özel hissetmenizi sağlıyoruz.

İşletmemizde, geleneksel olan kına gecelerini hakkıyla yapan ve danışanlarına yol gösteren çalışanlarımız bulunmaktadır. Özel tahtlar, kıyafetler, bindallı ve fistanlar da işletmemiz tarafından sunulabilmektedir.

Farklı Oyunlar ve Eğlenceler

Diğer özel istek ve arzularınızı ön görüşme sırasında işletmemize iletmeniz halinde, sizlere en iyi şekilde sunabilmekteyiz. Son dönemlerde düğünlerde sıkça karşımıza çıkan testi kırma oyunuyla ilgili de özel çalışmalarımız ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm gece boyunca, kadın arkadaşlarınız ve akrabalarınızla eğlenirken, sizlere en verimli olacak şekilde bizler de organize oluyoruz. Hizmetlerimizi her geçen gün eklenen yenilikle sunuyoruz.

Yöresel Oyunlar ve Kıyafetler

İşletmemizden dilerseniz yöresel oyunlar için dansçı kiralayabilir, bu özel gününüzde sizlere eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle Hint dansları ve farklı figürleri, misafirlerinize sunmak isterseniz, işletmemizle iletişime geçmeniz ve kına gecesinden önce bunu bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Kostüm ve dansçıların ayarlanmasını sağlayarak, sizlere destek oluyoruz.

Kına ve Süs Eşyaları

Düğün salonumuz içerisinde gerçekleştireceğiniz kına organizasyonlarında, kına yakılırken özel tepsiler sunuyor, tüylü tefler ve eğlenceli süs eşyalarıyla görsel şölene destek oluyoruz. Masaların süslenmesini, tahtın konumunu ve renk seçimini, dans pistinin genişliğini, masalarda oturacak kişileri de bizlere bildirerek, organizasyonunuzun hızlı ve kesintisiz şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir